مخاطبین دوره

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی عموما کارشناسان ، مدیران فنی و مهندسان شبکه می‌باشند که علاقه مند به آشنایی با کنترل ترافیک، مباحث حرفه ای فایروال، مدیریت پهنای باند بصورت پیشرفته با استفاده از تجهیزات میکروتیک مي باشند .

مزایاء گذراندن دوره

آشنایی کلی و حرفه ای با مباحث موجود در فایروال بصورت حرفه ای ، جربان بسته های داده ، مدیریت فوق حرفه ای پهنای باند و سرویس ها ، متناسب با سرفصل های موجود در این دوره آموزش می‌باشد .

اهداف دوره آشنایی

هدف دوره آشنایی افراد با چگونگی طراحی ، پیاده‌سازی ، عیب‌یابی و رفع عیب در سرویس ها و عملکرد آنها در شبکه‌های مبتنی بر میکروتیک میباشد .

پیشنیاز دوره گذراندن دوره MTCNA
زمان دورهکمپ ۳ روزه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷
مدرس دوره: مهندس حامد قاصری
هزینه دوره ۴،۵۰۰،۰۰۰ ریال
هزینه شامل کلاس ، پذیرایی ، نهار (دوره های کمپ) و آزمون بین المللی می باشد

تمام دانشجویانی که در دوره های میکروتیک شرکت می نمایند می توانند به مدت ۱۵ روز بعد از اتمام کلاس از پشتیبانی رایگان در زمینه مسائل مربوط به همان دوره استفاده نمایند(Email).
ضمنا تمام دانشجویان می توانند در طی این مدت از لابراتوار شرکت نیز استفاده نمایند.
زمان برگزاری امتحان در پایان روز اخر دوره بوده و آزمون به صورت Online  و از طریق سایت رسمی Mikrotik.com به زبان انگلیسی و با ترجمه فارسی انجام می پذیرد.
به تمام دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزشی یک عدد  License L4 میکروتیک به قيمت ۴۵ دلار اهدا می گردد.

مجموعه MikroTik Train بیش از صدها دوره کمپ آموزشی میکروتیک در کشورهاي همسايه و شهرهاي مختلف ايران توسط مدرس و مشاور رسمی میکروتیک جناب مهندس حامد قاصری که از برترین مدرسین میکروتیک می باشد برگزار کرده است.

پیوست ها
سرفصل استاندارد دوره MTCTCE [سرفصل مطابق با استاندارد میکروتیک می باشد] ۵۶ kB

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *